Výsledky zápasů mladších žáků Sigma Olomouc

Ve čtvrtek v Řepčíně hrály sigmácké týmy mladších žáků, soupeřem jim byla Zbrojovka Brno. Mladší kategorie U12 zvítězila 4:1, naopak tým U13 prohrál 1:6.

Ve čtvrtek v Řepčíně hrály sigmácké týmy mladších žáků proti Zbrojovce Brno. Tým U12 zvítězil 4:1, zatímco tým U13 prohrál 1:6. Tým U13 začal zápas špatně a už od 2. minuty prohrával. Hosté z Brna svůj náskok do přestávky zdvojnásobili, a na rozdíl tří branek zvýšili krátce po změně stran. Teprve pak se trefil Jan Friesner, který snížil na 1:3, další branky ale dávali hráči Zbrojovky. Sigma nakonec Brnu podlehla 1:6. Trenér Martin Banovec hodnotil výsledek jako krutý, ale zdůraznil, že vývoj zápasu byl vyrovnaný. Tým U12 hrál proti Brnu vyrovnaný zápas, který skončil bez branek v prvním poločase. Poté začaly padat branky, a Sigma nakonec zvítězila nad Zbrojovkou 4:1. Trenér Jakub Zatloukal pochválil kluky za jejich skvělý přístup a morální vlastnosti.