Výsledky 24. kola anglické Premier League

Burnley prohrálo s Liverpoolem, Manchester City zvítězil nad Evertonem a další výsledky 24. kola anglické Premier League.

Burnley vstoupilo do utkání na Anfield Road lépe, ale ve 31. minutě šel do vedení Liverpool. Po rohovém kopu se trefil Diogo Jota. Hosté vyrovnali těsně před přestávkou. Ve druhém poločase byli domácí lepší a zvítězili 3:1. Manchester City se v roli favorita nemohl dlouho proti sestupem ohroženému Evertonu prosadit. Haaland otevřel skóre až v 71. minutě a následně přidal druhý gól z rychlého protiútoku. Everton v tomto kalendářním roce ještě v lize nevyhrál. Tottenham doma otočil vývoj utkání s Brightonem a zvítězil 2:1. V dalších zápasech vyhrál Newcastle 3:2 na půdě Nottinghamu, Fulham porazil Brentford 3:1, a konečně, Wolverhampton zvítězil nad Burnley 2:0.