Výsledky 21. kola anglické fotbalové ligy

Manchester City porazil Newcastle 3:2, Chelsea zvítězila nad Fulhamem 1:0. V tabulce se Citizens posunuli na druhé místo, zatímco Chelsea postoupila na osmé místo.

Utkání 21. kola anglické fotbalové ligy se odehrálo mezi týmy Chelsea a Fulham dne 13. ledna 2024. V tomto zápase se obhájce titulu Manchester City utkal s týmem Newcastle a vyhrál 3:2, přestože prohrával ještě dvacet minut před koncem 1:2. K obratu zavelel uzdravený Belgičan Kevin De Bruyne, který jeden gól dal a vítězný v nastaveném čase připravil. V tabulce se Citizens posunuli na druhé místo, na Liverpool ztrácejí dva body. Chelsea porazila v londýnském derby Fulham 1:0. Vyhrála třetí ligový zápas v řadě a v neúplné tabulce postoupila na osmé místo. V nastavení prvního poločasu proměnil penaltu Cole Palmer. Fulham potvrdil, že se mu na soupeřových hřištích nedaří, venku vyhrál jediný z 11 zápasů. Výsledky 21. kola anglické fotbalové ligy: Chelsea - Fulham 1:0 (45.+4 Palmer z pen.), Newcastle - Manchester City 2:3 (35. Isak, 37. Gordon - 26. Silva, 84. De Bruyne, 90.+1 Bobb). Tabulka: 1. Liverpool 2. Manchester City 3. Aston Villa 4. Arsenal 5. Tottenham 6. West Ham 7. Brighton 8. Chelsea 9. Manchester United 10. Newcastle 11. Wolverhampton 12. Bournemouth 13. Fulham 14. Crystal Palace 15. Nottingham 16. Brentford 17. Everton 18. Luton 19. Burnley 20. Sheffield United. Poznámka: Everton přišel o 10 bodů jako trest za porušení finančních pravidel.