Výkony mládežnických kategorií SK Slavia Praha

Mladší přípravky zvítězily ve třech přátelských zápasech, starší přípravka si poradila s týmem z Braníka a mladší žákyně překonaly o dva roky starší soupeřky z Jablonce.

Naše mládežnické kategorie žen si o víkendu vedly skvěle. Mladší přípravky zvítězily ve třech přátelských zápasech, starší přípravka si poradila s týmem z Braníka a mladší žákyně překonaly o dva roky starší soupeřky z Jablonce. SK Slavia Praha - FK Jablonec WU15 skončil výsledkem 6:1. Hodnocení trenérka Ondřeje Horáka: Zápas proti Jablonci se odehrál na velkém hřišti, hned od začátku jsme měli míč pevně pod kontrolou a na svých kopačkách. SK Slavia Praha - ABC Braník U10 skončil výsledkem 20:19. Hodnocení trenérky Markéty Matějkové: Po delší době jsme hrály opět 5+1, což na hře bylo vidět. SK Slavia Praha - Dukla Jižní Město skončil výsledkem 21:8. Hodnocení trenérky Jany Bělíkové: Dukla vstoupila do utkání hodně aktivně a tvrdě a než se holky rozkoukaly měly v síti po 2 rychlých, kombinačních akcích dva góly. Xaverov - SK Slavia Praha skončil výsledkem 4:10. Hodnocení trenérky Jany Bělíkové: Do utkání jsme vstoupily bázlivě, nešly na plno do soubojů, čehož využil Xaverov a rychle vstřelil branku. Ústí nad Labem - Slavia skončil výsledkem 6:7. Hodnocení trenérky Jany Bělíkové: Do utkání jsme vstoupily vlažně než by bylo potřeba a v první minutě jsme inkasovaly dva góly. Trenér Jindřich Trpišovský hovořil po těsné porážce v pohárovém derby o průběhu utkání, chybách v defenzivě, skvělém výkonu Mojmíra Chytila, smolném závěru i výhledu do nedělního derby na Letné. Po vyřazení z MOL Cupu dorazil za novináři autor úvodní branky #309derby Ivan Schranz. Hovořil o příčinách ztráty dvoubrankového náskoku i plánech na nedělní odvetu. Slávisti ve #309derby podlehli rivalovi z Letné 2:3 po prodloužení a loňský triumf v MOL Cupu neobhájí. Sešívaní před fantastickou kulisou 19 223 diváků vedli ve čtvrtfinále domácího poháru 2:0, o branky se postarali Ivan Schranz a Malick Diouf, soupeř ale skóre dorovnal a v prodloužení rozhodl z pokutového kopu.