Výhra Ocelářů nad Mountfieldem

V pátek večer se konalo další kolo dorostenecké extraligy v WERK ARENĚ, kde HC Oceláři Třinec hostili Mountfield HK. Oceláři letos ještě neporazili Mountfield, ale tentokrát se jim to podařilo.

WERK ARENA hostila v pátek v podvečer další kolo dorostenecké extraligy. Na třinecký led zavítal Mountfield HK, na který Oceláři letos zatím recept ještě nenašli. Tedy až do tohoto souboje. Výsledek zápasu byl 4:3 pro Oceláře. Branky a nahrávky zaznamenali Spaskin, Weiss, Hebar a Trnka z týmu Třince a Studnický, Šedivý a Páleník z týmu Mountfield HK. Diváci viděli 67 střel na branku, přičemž průběh utkání byl 0:1, 1:1, 1:3 a nakonec 4:3 pro Oceláře. HC Oceláři Třinec hráli v sestavě Čelko, Karas, Byrtus, Niemczyk, Trnka, Kaleta, Chalupa, Hebar, Rybnikár, Weiss, Fizek, Řípa, Řehák, Morcinek, Blahuta, Hladonik, Spaskin a Richter. Mountfield HK nastoupil s hráči Záruba, Forejtek, Studnický, Wališ, Vencl, Pánek, Pavlík, Hendrych, Šichan, Václavíček, Janeček, Páleník, Klíma, Koklar, Hornych, Šedivý a Vítek. Komentář k zápasu popisuje první třetinu jako velmi opatrnou, druhá třetina byla zajímavější a třetí třetina dokonale završila zápas. Oceláři Třinec poprvé v sezóně porazili Mountfield HK.