Slavia zvítězila nad Baníkem a ztrácí na Spartu jen bod

Slávisté po suverénním vítězství ztrácejí na první Spartu už jen bod, která v neděli večer hraje na Slovácku. A příští týden už je derby.

Slávisté porazili Baník v suverénním zápase a nyní ztrácí na první Spartu pouze jeden bod. Spartu čeká zápas na Slovácku v neděli večer. Ostravský tým se zdál být nezaujatý a bránil se od začátku. Ostravský kouč Pavel Hapal uznal, že jeho tým byl vyrovnaným soupeřem v první půli, ale tři situace rozhodly o osudu zápasu. Slavia ovládla druhou půli a zvítězila 4:1. Domácí zahrozili už po třiceti sekundách a byli aktivní, ale obtížně se dostávali do šancí. Ostravský trenér Hapal udělal proti nedávnému utkání na Spartě pět změn v sestavě. Hosté se nechali zatlačit hned v úvodu druhé půle a nakonec prohráli 4:1. Baník může těšit jediné: po dvaceti měsících a vážné operaci kolene se do hry vrátil Ladislav Takács, dostal v závěru tři minuty.