Slavia Praha porazila Teplice 3:0

Slávističtí fotbalisté porazili Teplice 3:0 a posunuli se na první místo v lize. Jurásek se po dlouhém zranění vrátil do hry a vstřelil jeden gól.

Slávističtí fotbalisté porazili Teplice 3:0 a posunuli se na první místo v lize. Jurásek se po dlouhém zranění vrátil do hry a vstřelil jeden gól. Slavia tak na dálku zatlačila na vedoucí Spartu, která ligový víkend uzavře šlágrem na stadionu třetí Plzně. Domácí děkovali především vynikajícímu Juráskovi, který do hry červenobílých po dlouhém zranění vnesl nebývalou lehkost, drajv, přimočarost. Když v Edenu plynuly poslední minuty prvního poločasu, fanoušci na tribunách nadšeně skandovali jeho jméno. Slavia sice notně oslabené Teplice od začátku silně přitlačila, ale našla by v úvodním dějství cestu ke gólu bez drzouna s kouzelnou levačkou? Jurásek vstřelil jeden gól po zpětné přihrávce od Vlčka. Slavia dál poměrně v klidu kontrolvala průběh utkání. Po Masopustovi, který vystřídal, navlékl kapitánskou pásku Vlček a ze zadních řad se snažil neustále dirigovat či povzbuzovat parťáky kolem sebe. Na trávník se za hlasitého potlesku publika dostal podruhé v ligové sezoně i třiatřicetiletý útočník Tecl, který už v týmu působí spíš v roli mentora. Mohl dát i gól, kdyby další střídající fotbalista Tijani při brejku dvou proti jednomu nehamounil a přihrával. Z poslední akce zápasu dorazil Teplice domácí Jurečka, který odpracoval celých 90 minut.