Remíza Newcastle United s Luton Town

V 23. kole Premier League se Newcastle na svém hřišti utkal s Lutonem a skončilo to remízou 4:4. Obě mužstva prožila fantastické zápasy v týdnu před touto remízou.

Newcastle na svém hřišti remizoval ve 23. kole Premier League s Lutonem 4:4. Navzdory vysokému počtu gólů se na střelecké listině objevili fotbalisté pouze jedné národnosti, a to anglické. Jediným hráčem, který se radoval z alespoň dvou branek, byl domácí Sean Longstaff, jenž oba své zásahy stihl už v úvodním dějství. Kloboučníci však na jeho trefy dokázali ještě do přestávky odpovědět a po změně stran se sami dostali do nečekaného vedení. 'Straky' se ovšem se třetí domácí porážkou v řadě odmítly smířit a zásluhou Harveyho Barnese v 73. minutě stanovily výsledné skóre. Mladý křídelník se na trávníku objevil poprvé od září.