Premier League: West Ham inkasoval brzy, Manchester United zvítězil divokým zápasem

West Ham inkasoval už ve 3. minutě, kdy lacinou chybu domácích při rozehrávce u vlastního pokutového území potrestal 13. gólem v sezoně třetí střelec soutěže Solanke. Vyrovnání domácím zajistil po přestávce z pokutového kopu Ward-Prowse. Na sedmou pozici o bod za West Ham se posunul Manchester United po divoké výhře 4:3 na stadionu Wolverhamptonu.

West Ham inkasoval už ve 3. minutě, kdy lacinou chybu domácích při rozehrávce u vlastního pokutového území potrestal 13. gólem v sezoně třetí střelec soutěže Solanke. Vyrovnání domácím zajistil po přestávce z pokutového kopu Ward-Prowse. Na sedmou pozici o bod za West Ham se posunul Manchester United po divoké výhře 4:3 na stadionu Wolverhamptonu. Hosté po 22 minutách vedli už o dva góly po trefách Rashforda a Höjlunda a pak ještě znovu stejným rozdílem čtvrt hodiny před koncem, ale Wolves se nadechli k závěrečnému náporu. Po vyrovnání v páté nastavené minutě však inkasovali čtvrtý gól o další dvě minuty později od Mainooa.