Pařížané remizovali s Brestem 2:2

Pařížané se ujali vedení v 38. minutě zásluhou Asensia a ještě před přestávkou přidal druhý gól Kolo Muani. Druhý poločas však patřil hostům. Nejprve deset minut po přestávce snížil Camara a díky brance střídajícího Pereiry Lageho z 80. minuty si Brest odvezl z Parku princů cenný bod.

Pařížané se ujali vedení v 38. minutě zásluhou Asensia a ještě před přestávkou přidal druhý gól Kolo Muani. Druhý poločas však patřil hostům. Nejprve deset minut po přestávce snížil Camara a díky brance střídajícího Pereiry Lageho z 80. minuty si Brest odvezl z Parku princů cenný bod. Oba týmy si zachovaly dlouhé šňůry bez porážky. PSG našlo v lize přemožitele naposledy 15. září po prohře 2:3 s Nice, což bylo zároveň naposledy, kdy svěřenci Josého Enriqueho ztratili body doma. Brest drží neporazitelnost od 5. listopadu, tehdy nestačil na Monako. Na dnešního soupeře ztrácí devět bodů. Výsledky dalších zápasů: Montpellier - Lille 0:0, Clermont - Štrasburk 1:1, Lorient - Le Havre 3:3, Remeš - Nantes 0:0, Toulouse - Lens 0:2. Tabulka: 1. Paris St. Germain 2. Nice 3. Brest 4. Monako 5. Lille 6. Remeš 7. Marseille 8. Lens 9. Rennes 10. Štrasburk 11. Le Havre 12. Montpellier 13. Nantes 14. Toulouse 15. Mety 16. Lyon 17. Clermont 18. Lorient. Poznámka: Týmu Montpellier byl z disciplinárních důvodů odečten 1 bod.