Pardubice a Davos postoupily do finále Spengler Cupu

Pardubice a Davos postoupily do finále Spengler Cupu po vítězstvích v semifinále nad výběrem Kanady a švédskou Frölundou.

Tři góly v rozmezí tří minut a 17 sekund. Velký obrat na cestě do finále předvedly Pardubice na Spengler Cupu. Po vítězství 4:3 nad výběrem Kanady mohou napodobit jihlavskou Duklu, která v roce 1982 jako poslední tento prestižní turnaj ovládla. Obrat zahájil svým druhým gólem v utkání Lukáš Radil a po vyrovnání Martina Kauta rozhodl 39 sekund před koncem slovenský útočník Matej Paulovič. O trofej se Dynamo utká s domácím Davosem, který si po jedenácti letech zahraje finále. V semifinále přetlačil švédskou Frölundu v prodloužení 4:3. Přímý přenos nedělního finále sledujte na programu ČT sport a na ČT sport Plus od 12:00.