Palmer vstřelil hattrick a Chelsea porazila Manchester United

Palmer otevřel skóre ve 13. minutě a v rychlém sledu pak přidal další dva góly. Hattrick na domácím stadionu Stamford Bridge zapsal ve druhém zápase za sebou, tři góly včetně dvou v nastavení nastřílel i při výhře 4:3 nad Manchesterem United 4. dubna.

Palmer otevřel skóre ve 13. minutě a v rychlém sledu pak přidal další dva góly. Hattrick na domácím stadionu Stamford Bridge zapsal ve druhém zápase za sebou, tři góly včetně dvou v nastavení nastřílel i při výhře 4:3 nad Manchesterem United 4. dubna. Na 4:0 upravil těsně před přestávkou Jackson, Palmer pak zvýšil na 5:0 z penalty. Celkem v sezoně už má na kontě ve všech soutěžích 23 gólů. Dvacetibrankovou hranici v sezoně pokořil jako první hráč Chelsea po Edenu Hazardovi, který to dokázal v ročníku 2018/19. Konečné skóre pečetil v poslední minutě normální hrací doby dvacetiletý mladík Gilchrist, jenž se v dresu Chelsea trefil poprvé. Chelsea v tabulce figuruje na devátém místě a dál živí naděje na pohárové příčky. Na pátý Tottenham ztrácí 13 bodů, má ale ještě zápas k dobru. Everton je i s odpočtem osmi bodů za porušení finančních pravidel na 16. místě, od zóny sestupu ho dělí dva body.