Junioři prohráli s Kometou Brno 1:3

Junioři před utkáním s áčkem změřili síly s Kometou Brno a ve třetím duelu na domácím ledě padli 1:3. Po rychlé brance Moravanů zareagoval gólem Filip Novák, ale nestačilo to. Junioři se nyní musí soustředit na středeční čtvrtý duel a odvrátit tak konec sezony.

Hodnotí se druhá porážka těžce? Byli jsme o dost horší, než ve druhém zápase na brněnském ledě. Nenapadali jsme, nedohrávali jsme, nešli jsme si za vítězstvím. Musíme to do zítra rychle změnit, protože pokud chceme jít do finále, tak to takhle určitě nepůjde. V začátku první třetiny jsme měli asi tři samostatné úniky, rozhodla špatná koncovka? Chyběla nám přesnější koncovka a hlad po gólu. Vymýšleli jsme zbytečné kličky. Musíme to zjednodušit a prostě puk napálit. Ve druhé třetině se hra otočila a několik samostatných úniků měla Kometa, čím to? Říkali jsme si před zápasem, že zajíždějí za nás, ale nedokázali jsme si jejich úniky během zápasu pohlídat. Naštěstí nás podržel gólman a žádný gól z brejků nepadl. Do dalšího utkání musíme tyhle propady eliminovat. Situace, ze které jsi dával gól, byla paradoxně docela nenápadná. Chtěl jsi svou střelu schovat za obránce? Senči skvěle zachytil puk na modré, vyměnil si puk s Červusem, který následně nahrával mně. Nepřemýšlel jsem a prostě jsem střílel. Padlo to tam a jsem za to rád. Jak si coby dorostenec užíváš juniorské playoff? Užívám si ho moc. V sezoně jsem normálně nenastupoval a moje první zápasy za juniorku byly až v playoff. Je skvělé prožívat s klukama hned playoff. Kabina mě dobře přijala, za což jsem moc rád. S dorostenci jste skončili už před branami playoff. Máš tak ještě větší hlad po úspěchu? Jednoznačně. S klukama nám chyběl kousek, ale sami jsme si to zbytečně zkazili. Tady jsem dostal druhou možnost a chci uspět.