Inter Miami prohrál s Monterrey a je bez Messiho jednou nohou z Ligy mistrů

Inter Miami prohrál s Monterrey 1:2 a je bez Messiho jednou nohou z Ligy mistrů CONCACAF. Po vyloučení Ruíze dokázalo Monterrey zápas dvěma góly otočit, a Miami nyní bude čekat přetěžký úkol.

Na rozdíl od prognóz Luise Suaréze o vyhrávání Interu Miami i bez Messiho se potvrdilo to, že argentinská megastar prostě fit nebude. Monterrey toho využilo a po vyloučení mladíka Ruíze dokázalo zápas dvěma góly otočit. Miami nyní bude čekat přetěžký úkol. Na horké mexické půdě bude muset otáčet, jinak bude Liga mistrů CONCACAF ztracena. Monterrey mělo prostě navrch. Zatímco Inter se v této sezóně ještě nenašel, je to jako na houpačce, a Messi ohromně chybí, Monterrey šlape, po 11 kolech je v mexické lize druhé. Alespoň za mě šlo o jasného favorita, ačkoliv kurzy říkaly opak, což je pochopitelné. Jako první se ale prosadilo Miami. Až moc zmateně a zbytečně bezpečný centr odvracel gólman na rohový kop, po němž se prosadil Tomas Áviles. Pro Miami to vypadalo nadějně. Jinak se totiž Luis Suaréz prosadit nedokázal, navíc ze hřiště pro zranění musel Robert Taylor. Ve druhém poločase ale přišly vážné komplikace. David Ruíz viděl během 4 minut 2 úplně zbytečné žluté karty a Inter šel do 10. A to byla šance pro Monterrey. Jen 4 minuty po Ruízově vyloučení se po rohovém kopu prosadil bývalý Messiho spoluhráč z reprezentace Maximiliano Meza. Mohlo to skončit remízou, ale Inter si zápas prohrál sám. Gómez hrál před vlastním vápnem až nechutně lajdácky a Jorge Rodríguez to potrestal přesnou ránou do šibenice branky Drakea Callendera. Nahrával mu muž zápasu Meza. Inter Miami tak pojede na odvetu v Monterrey s jednogólovým mankem, které bude těžké smazat. Muž zápasu: Maximiliano Meza David Suchý / fotbalportal.cz