Iňaki dorazil na zápas a Bilbao porazilo Barcelonu

Iňaki dorazil na zápas jen pár hodin před výkopem z mistrovství Afriky, kde reprezentoval Ghanu. Bilbao šlo do vedení, ale Barcelona se dokázala vrátit a vyhrát 4:2 po prodloužení.

Iňaki dorazil na dějiště zápasu jen pár hodin před výkopem z mistrovství Afriky, kde reprezentoval Ghanu. Útočník řekl v televizním rozhovoru, že si to ani v nejlepším snu nepředstavoval. Bilbao šlo do vedení už v první minutě zásluhou Guruzety, ale Lewandowski a šestnáctiletý Yamal ještě v prvním poločase skóre otočili. Ve 49. minutě vyrovnal Sancet a další branky padly až v prodloužení. Barcelonský kouč Xavi uvedl, že je klidný, protože hlavní tituly jsou pořád ve hře. Bilbao, které je v lize páté, doplnilo v semifinále Mallorcu a San Sebastian. Poslední čtvrtfinále Atlético Madrid - Sevilla se hraje dnes.