Hokejový zápas mezi Kometa Brno a Rytíři Kladno

V pátečním večeru se hrál zápas mezi týmy Kometa Brno a Rytíři Kladno. Brno vedlo většinu zápasu, ale Kladno dokázalo ve třetí třetině srovnat a vyhrát v prodloužení.

V pátek večer se hrál zápas mezi týmy Kometa Brno a Rytíři Kladno. Brno vedlo většinu zápasu, ale Kladno dokázalo ve třetí třetině srovnat a vyhrát v prodloužení. Branky a nahrávky zaznamenali hráči Zbořil, Kollár, Tralmaks, M. Procházka a Pytlík. Rozhodčími byli Jeřábek, Ondráček, Rampír a Blažek. Vyloučení bylo 2:3, využití přesilovek 0:0, v oslabení 0:0. Utkání sledovalo 7700 diváků. Střely na branku byly 29:25. Průběh utkání byl 2:0, 2:2, 2:3. Hráči zápasu byli Dominik Furch a Eduards Tralmaks. Kometa odstartovala úvodní periodu s okamžitým tlakem v útočném pásmu. Brzy vedla 2:0, ale Kladno dokázalo srovnat a vyhrát v prodloužení. Trenéři Jaroslav Modrý a Otakar Vejvoda sdělili své pohledy na zápas.