Fotbalisté Zlína porazili Olomouc 3:2

Fotbalisté Zlína zvítězili ve 27. kole FORTUNA:LIGY nad Olomoucí 3:2. Toma Slončíka dvěma góly a jednou asistencí pomohl k vítězství. Sigma prohrála třetí zápas po sobě a zůstala osmá.

Fotbalisté Zlína zvítězili ve 27. kole FORTUNA:LIGY nad Olomoucí 3:2. Toma Slončíka dvěma góly a jednou asistencí pomohl k vítězství. Za propadající se Sigmu se v závěru prosadili Singhateh a Pospíšil. Ševci si po druhé jarní výhře upevnili 14. příčku v neúplné tabulce s náskokem pěti bodů na poslední České Budějovice. Sigma prohrála třetí kole po sobě a zůstala osmá. Fotbalisté Zlína vstoupili do zápasu s větším útočným elánem a nasazením. Zlín se z hanáckého sevření soukal velmi pozvolna, a když už se na delší dobu usadil před šestnáctkou Sigmy, chyběla mu lepší finální přihrávka. Ve 31. minutě šli domácí do vedení po přesné střele Slončíka. Vyrovnaný úvod druhé půle rozetnula 55. minuta, kdy Černín skóroval. Pro Sigmu to byl signál k zvýšení ofenzivního úsilí, ale nezvládla obrannou fázi a byla potrestána třetím gólem ve vlastní síti. Zápas skončil výhrou Zlína 3:2. Góly: Domácí: 36. Slončík, 55. Černín, 66. Slončík, Hosté: 83. Singhateh, 90+3. Pospíšil.