Fotbalisté Zlína porazili Olomouc 3:2

Fotbalisté Zlína porazili Olomouc 3:2 ve 27. kole FORTUNA:LIGY. Toma Slončíka dvěma góly a jednou asistencí pomohl k vítězství. Sigma se prosadila až v závěru zápasu.

Fotbalisté Zlína porazili Olomouc 3:2 ve 27. kole FORTUNA:LIGY. Toma Slončíka dvěma góly a jednou asistencí pomohl k vítězství. Sigma se prosadila až v závěru zápasu. Zlín vstoupil do zápasu s větším útočným elánem a nasazením. Hosté mohli jít do vedení ve druhé minutě, ale jejich střelu zlikvidoval zlínský brankář Dostál. Zlín se postupně dostával z hanáckého sevření a ve 36. minutě šel do vedení díky gólu Slončíka. Druhý poločas začal vyrovnáním Černína, který poslal přesný trestný kop na hlavu a zlínský dlouhán se trefil k tyči. Sigma zvýšila ofenzivní úsilí, ale nezvládla obrannou fázi a byla potrestána třetím gólem ve vlastní síti. Závěr zápasu byl dramatický, když Sigma snížila na 3:2. Zlín si tak připsal výhru a upevnil 14. příčku v tabulce.