Fotbalisté Táborska prohráli v generálce před startem jarní části Fortuna: Národní ligy

Táborsko prohrálo 1:3 s béčkem Sparty v posledním utkání před startem jarní části soutěže. Trenér Nádvorník byl nespokojený s výkonem týmu a vyjádřil obavy ohledně startu jarní části.

Fotbalisté Táborska prohráli 1:3 s béčkem Sparty v posledním utkání před startem jarní části Fortuna: Národní ligy. Táborsko do Prahy přijelo bez několika zraněných hráčů, což trenérovi Nádvorníkovi značně komplikovalo situaci. Trenér navíc ví, že pro první mistrovský zápas tým oslabí ještě karetní absence. Táborsko mělo šanci jít do vedení, ale střela ve 14. minutě skončila na břevně. Domácí se poprvé prosadili ve 35. minutě po rohovém kopu. I když Sparta B byla lepším týmem ve druhém poločase, Táborsko mělo své příležitosti. Jediný gól Jihočechů vstřelil Zeman v 72. minutě. Nakonec však Sparta B zvítězila 3:1. Trenér Táborska Roman Nádvorník byl nespokojený s výkonem týmu a vyjádřil obavy ohledně startu jarní části soutěže. V jarní druholigové premiéře se FC Silon Táborsko utká s MFK Chrudim.