FK Teplice vs. FK Přepeře

FK Teplice porazilo FK Přepeře 2:1 v důležitém utkání v boji o záchranu v České fotbalové lize.

B mužstvo FK Teplice porazilo v důležitém utkání v boji o záchranu FK Přepeře v neděli 07. 04. 2024 v rámci 21. kola Fortuna ČFL B - Česká fotbalová liga. V první velké šanci se ocitli domácí, ale srbský útočník Miloš Kapur trefil břevno branky Přepeří. Do vedení tak šli v 10.minutě překvapivě hosté po brance svého kapitána Michala Pavlaty, který napodruhé dorazil do teplické sítě rohový kop Nikolase Daníčka - 1:0. Sklářům se podařilo vyrovnat ve 34.minutě po trefě Dominika Procházky, který dokázal zužitkovat přihrávku Jakuba Emmera a překonal brankáře Truksu parádní střelou na vzdálenější tyč - 1:1. Domácí šli do zaslouženého vedení v 69.minutě po brance Miloše Kapura, který se nemýlil po přihrávce dnes podruhé asistujícího Jakuba Emmera - 2:1. A i když se v posledních 15 minutách hosté nadechli k závěrečnému náporu, domácí defenziva jim s vypětím všech sil žádnou další branku nedovolila a zápas tak nakonec skončil velmi důležitou výhrou domácích Teplic.