Finále Španělského superpoháru: Real Madrid porazil Barcelonu 4:1

Real Madrid zvládl finále Španělského superpoháru skvěle a po velmi dobrém výkonu vyhrál nad svým odvěkým rivalem jednoznačně 4:1. Bílý balet začal zápas snově, když již v 10. minutě vedl 2:0 po dvou gólech Viníciuse. Barcelona se do zápasu dokázala vrátit ve 33. minutě, jenže před odchodem do kabin dokonal hattrick Vinícius Junior, a to pravděpodobně rozhodlo. Ve druhém poločase pak čtvrtý gól přidal Rodrygo a když byl navíc vyloučený Araújo, bylo rozhodnuto. Hlavní rozhodčí Munuera vycítil, že v závěrečných minutách bylo na hrací ploše až příliš emocí, a tak raději zápas ukončil hned po vypršení normální hrací doby.