Extraliga: Sparta - Pardubice 1:2

Domácí tým Sparta se pokusil o branku hned na začátku zápasu, ale střela skončila jen na tyči. Pardubice měly v první třetině dvakrát vyloučeného Mandáta, ale Sparta nedokázala využít přesilovku. Gól padl až ve 27. minutě, kdy Filip Chlapík poslal kotouč za brankáře Pardubic. Pardubice však dokázaly vyrovnat a v prodloužení zápas rozhodl Martin Kaut ve prospěch Pardubic.

Domácí pořádně zahrozili ve druhé minutě. Michal Kempný pálil z levého kruhu, jeho dělovka ale orazítkovala jen tyč. Pardubice měly v první třetině dvakrát vyloučeného Mandáta, jeho druhý nedovolený zákrok odnesl Kempný, který se do utkání už nevrátil. Diváci v našlapané O2 areně se gólu dočkali až ve 27. minutě. K radosti těch domácích utkání gólově odšpuntoval Filip Chlapík, který nejprve vypálil z kruhu a následně Willa překonal z dorážky. Dynamo se dočkalo vyrovnávací branky ve 33. minutě. Lukáš Sedlák se trefil s notnou dávkou štěstí, když jeho přihrávka trefila Horákovu brusli a od ní se kotouč odrazil za záda Kořenáře. Utkání muselo rozhodnout až prodloužení a v něm přišel bleskový úder hostů, v čase 60:11 rozhodl Martin Kaut. Dohrávané 29. kolo hokejové extraligy: HC Sparta Praha - HC Dynamo Pardubice 1:2 v prodl. (0:0, 1:1, 0:0 - 0:1) Branky a nahrávky: 27. Chlapík (O. Najman, Mikliš) - 33. Sedlák (Hyka, Košťálek), 61. M. Kaut (Sedlák). Rozhodčí: Jeřábek, Šír - Lederer, Ondráček. Vyloučení: 2:5. Bez využití. Diváci: 16.646 Sparta: Kořenář - Mikliš, Krejčík, Moravčík, Kempný, Irving, Němeček, T. Tomek - Řepík, Sobotka, P. Kousal - Chlapík, Horák, O. Najman - Forman, Konečný, Buchtele - Hauser, Žmola, Mužík. Trenér: Gross Pardubice: Will - Čerešňák, T. Dvořák, Košťálek, Vála, D. Musil, Hájek - Hyka, Sedlák, Cienciala - Radil, T. Zohorna, R. Kousal - M. Kaut, A. Musil,, Paulovič - Říčka, Poulíček, Mandát. Trenér: Varaďa