Dortmund - Real 0:2, gigant se trápil, pak finále rozhodli Carvajal a Vinícius

Real Madrid porazil Borussii Dortmund 2:0 ve finále Ligy mistrů. Dortmund se snažil, ale nakonec zvítězil Real díky gólům Carvajala a Viníciuse.

Real Madrid porazil Borussii Dortmund 2:0 ve finále Ligy mistrů. Real je rekordmanem s devíti výhrami ve finále této soutěže. Trenér Ancelotti získal svou pátou trofej. Dortmund prohrál své druhé finále ve Wembley po jedenácti letech. Carvajal a Vinícius rozhodli zápas góly. Dortmund měl šance, ale nedokázal je proměnit. Real se zlepšil ve druhé půli a získal vítězství. Dortmund byl aktivnější v prvním poločase, ale nedokázal skórovat. Real se zlepšil ve druhé půli a získal kontrolu nad zápasem. Dortmund byl zklamaný, ale uznal úspěch dostat se do finále. Real Madrid zvítězil díky gólům Carvajala a Viníciuse. Sestavy a žluté karty byly následující. Počet diváků byl 86 212.