Čtvrté kolo FA Cupu: Nottingham a Everton postupují

Nottingham vedl nad Blackpoolem už 2:0, ale outsider srovnal a o postupu týmu z Premier League rozhodlo až prodloužení. Norwich prohrával s Bristolem, ale nakonec zápas otočil a zvítězil 3:1. Everton porazil Crystal Palace 1:0.

Anglický FA Cup už zná všechny účastníky čtvrtého kola. Nottingham v prvním zápase jen remizoval na domácí půdě s Blackpoolem 2:2, a tak musel proti třetiligovému týmu hrát i druhý zápas na jeho hřišti. Ten začal klub z Premier League lépe a už od 16. minuty vedl. Hned v první minutě druhé půle zvyšoval Danilo. Jenže Blackpool dokázal vyrovnat a dostat utkání do prodloužení. V tom se prosadil Wood a rozhodl o výhře Nottinghamu 3:2 a postupu do dalšího kola FA Cupu, ve kterém se jeho tým utká s Bristolem City. Fotbalisté Norwiche prohrávali s Bristolem, ale nakonec zápas otočili a zvítězili 3:1. Postupuje i Everton, který porazil 1:0 Crystal Palace.