Češi porazili Finsko v nájezdech

Češi zvítězili nad Finskem 1:0 v nájezdech, přestože hráči z Finska nevyužili dvě přesilovky po faulech českého hráče.

Češi zvítězili nad Finskem 1:0 v nájezdech, přestože hráči z Finska nevyužili dvě přesilovky po faulech českého hráče. První faul byl spáchán po sedmnácti vteřinách úvodního buly ve třetí třetině. Druhý faul byl spáchán minutu před koncem zápasu. Český obránce Radko Gudas se k tomu vyjádřil, že šťoural do gólmana a jel srazit soupeře. Diváci ocenili srážku s Maenalanenem, který se však spíše svou nešikovností ošklivě narazil do mantinelu a zamířil do kabiny. Gudas také uvedl, že jejich výkon byl povedený, ale chyběl gól. Brankář Dostál byl v první třetině podržel tým a ukázal, že si zaslouží důvěru trenérů. Atmosféra na stadionu byla skvělá a diváci tým podrželi.