Bournemouth obrátil zápas s Lutonem a vyhrál 4:3

Bournemouth dokázal ve 17. kole anglické ligy obrátit zápas s Lutonem, když ztrácel 0:3 po poločase a nakonec vyhrál 4:3. Vítězný gól vstřelil Antoine Semenyo.

Fotbalistům Bournemouthu se v utkání 17. kola anglické ligy proti Lutonu povedl málo vídaný obrat z 0:3 po poločase na 4:3. Vyrovnávací a vítězný gól vstřelil ghanský útočník Antoine Semenyo. Zápas se původně hrál v prosinci, ale byl předčasně ukončen poté, co v 59. minutě utrpěl srdeční zástavu kapitán Lutonu Tom Lockyer. Dnes před výkopem se dočkal ovací ve stoje a setkal se se zdravotníky, kteří mu zásahem na hřišti zachránili život. Opakovaný duel se hrál znovu od první minuty a navzdory herní převaze Bournemouthu se první poločas vydařil hostům, kteří se dostali do třígólového vedení a domácí tým při odchodu do šaten fanoušci vybučeli. Během necelé čtvrt hodiny od 50. minuty se však Bournemouthu podařilo vyrovnat a obrat dokonal svým druhým gólem v zápase Semenyo, jenž v 84. minutě tvrdou ranou prostřelil hostujícího brankáře. Bournemouth si pojistil třinácté místo v tabulce. Luton, jenž se za příznivého stavu virtuálně dostal ze sestupového pásma, zůstal osmnáctý s tříbodovou ztrátou na sedmnáctý Nottingham. Premier League - 17. kolo: Bournemouth - Luton 4:3 Branky: 64. a 84. Semenyo, 50. Solanke, 62. Zabarnyj - 9. Chong, 31. Ogbene, 45.+1 Barkley.