Barcelona končí v Copa del Rey. Bilbao do semifinále poslalo fenomenální představení bratrů Williamsových

Barcelona skončila v Copa del Rey poté, co Bilbao poslalo do semifinále fenomenální představení bratrů Williamsových.

Dnes 00:17 - Barcelona měla v Copa del Rey štěstí v předchozích kolech, když narazila na týmy z nižších lig. Nicméně, když se Bilbao ukázalo ve skvělé formě, byl to pro Barcelonu velký problém a nakonec pro ni v poháru konečná. Představení bratrů Williamsových poslalo Bilbao do semifinále. V zápase Athletic Club - FC Barcelona 4:2 se Bilbao ujalo vedení hned v první minutě a nakonec zvítězilo. Bilbao mělo více šancí a bylo aktivnější, ale nemělo štěstí. Barcelona se sice snažila, ale nedokázala udržet vedení. Bilbao bylo nebezpečnější i ve druhém poločase, ale ani jedno mužstvo nedokázalo proměnit šance. V prodloužení se prosadili bratři Williamsové a poslali Bilbao do semifinále. Barcelona tak končí v Copa del Rey, zatímco Bilbao postupuje dál.