Baník Ostrava porazil Mladou Boleslav 3:1

Baník Ostrava předvedl dominantní výkon v utkání 21. kola FORTUNA:LIGY proti Mladé Boleslavi a zvítězil 3:1. Baník ovládl hru a výsledek zápasu.

Baník Ostrava předvedl dominantní výkon v utkání 21. kola FORTUNA:LIGY proti Mladé Boleslavi. Utkání skončilo vítězstvím Baníku 3:1. Baník začal aktivně a byl dominantní po celou dobu zápasu. První gól padl v 17. minutě, kdy Tomáš Rigo vystřelil z dvaceti metrů a skóroval. Mladá Boleslav dokázala vyrovnat, ale Baník znovu udeřil a vstřelil další dva góly. I v druhém poločase měl Baník více šancí a držel pevnou obranu. Nakonec zápas skončil vítězstvím Baníku 3:1. Po zápase uvedl trenér David Holoubek, že se jim zápas nepovedl a soupeř zaslouženě vyhrál. Na druhé straně trenér Pavel Hapal chválil své mužstvo za pracovitost a výkon v obou poločasech.