Baník Ostrava porazil Mladou Boleslav 3:1

Baník Ostrava předvedl dominantní výkon v utkání 21. kola FORTUNA:LIGY proti Mladé Boleslavi a zvítězil 3:1. Tým Baníku se chopil aktivity od začátku zápasu a byl na hřišti dominantní po celou dobu.

Baník Ostrava předvedl dominantní výkon v utkání 21. kola FORTUNA:LIGY proti Mladé Boleslavi a zvítězil 3:1. Tým Baníku se chopil aktivity od začátku zápasu a byl na hřišti dominantní po celou dobu. První gól padl po úžasné ráně Tomáše Rigy z dvaceti metrů. Poté Mladá Boleslav vyrovnala, ale Baník znovu udeřil a do poločasu vedl 2:1. Ve druhém poločase měl Baník několik šancí na zvýšení náskoku, ale skóre se již neměnilo. Trenér Baníku, Pavel Hapal, pochválil tým za jeho pracovitost a výkon v obou poločasech.