Baník Ostrava porazil Jablonec po osmnácti letech

Baník Ostrava porazil Jablonec po osmnácti letech v utkání vedeném trenérem Pavlem Hapalem. Výsledkem bylo vítězství 3:2.

Baník Ostrava porazil Jablonec po osmnácti letech v utkání vedeném trenérem Pavlem Hapalem. Výsledkem bylo vítězství 3:2. První gól přišel v 11. minutě, kdy Patrik Kpozo poslal centr k zadní tyči, kde Jiří Klíma skóroval hlavou. Baník pokračoval v aktivní hře a v 25. minutě zvýšil skóre po překvapivé střele Kpoza. Poté se Jablonec snažil snížit, ale gólman Letáček byl na svém místě. V 45. minutě se Jablonec podařilo snížit na 1:2. Druhý poločas začal opět aktivitou Baníku, ale jejich šance byly zmařeny. Rozhodující situace přišla v 62. minutě, kdy Jiří Klíma trefil tyč, ale odražený míč dorazil do sítě. Jablonec dokázal jen snížit v 79. minutě, ale Baník si pohlídal vedení a zvítězil po osmnácti letech.