AC Milán vs Rennes: Utkání Evropské ligy

Čtvrteční fotbalový program nabídne utkání AC Milán vs Rennes v rámci Evropské ligy. Oba týmy ve svých soutěžích bojují o pozice zaručující Ligu mistrů, čeká se tedy vyrovnaná bitva. Zápas se odehraje 15. února od 21:00 a odvysílá jej Sport 2.

AC Milán je aktuálně v parádní formě, z posledních pěti kol Serie A získalo 13 bodů. V tabulce díky tomu poskočilo na třetí místo, na pátou Atalantu má náskok 13 bodů. Do Evropské ligy spadli Italové z Ligy mistrů, kde kde byl lepší Dortmund a PSG. Rennes se po horším podzimu také zvedlo, skrz všechny soutěže vyhrálo osm zápasů v řadě. V tabulce už ztrácí na TOP 4 již jen šest bodů, třetí místo a Liga mistrů je ještě o bod dál. Kurzová nabídka jasně favorizuje domácí, na triumf AC Milán si lze vsadit v poměru 1.67 u Tipsportu. Hostující Rennes je v kurzu za 4.91, remíza a otevřený vývoj do odvety se nabízí za 4.83. Soutěž: Evropská liga, Termín zápasu: 15. 2. 2024, 21:00, Místo zápasu: Stadio Giuseppe Meazza, Kurzy Tipsport: 1.67 vs 4.91, Kde sledovat: Sport 2. AC Milán sází hlavně na ofenzivu, ve třech z minulých pěti zápasů vstřelilo tři góly. 47 vstřelených ligových branek je po suverénním Interu Milán druhé nejvyšší číslo v Serii A. Rennes je na tom velmi podobně, v minulých čtyřech zápasech vstřelilo v průměru tři góly. A pálilo mu to i na podzim v pohárech, dvě nebo více branek vstřelilo v pěti ze šesti utkání skupiny. AC Milán je hlavně zásluhou domácího prostředí favorit, vsadit si na něj lze v poměru 1.67. Hosté z Francie jsou v kurzu za 4.91, remíza a tedy otevřený vývoj do odvety se nabízí v kurzu 4.83. S ohledem na velmi dobrou formu obou týmů je těžké odhadovat průběh, vyrovnané kvality ale vybízejí k tipu na remízu o poločase nebo na konci zápasu. Celkově může rozhodovat detail typu domácího prostředí, který hraje v úvodním utkání pro AC. Proto si myslím, že Italové vyhrají minimálně jeden z poločasů. Pro riskantnější sázkaře doporučuji tip na triumf AC přesně o gól.