2 góly Suaréze, 2 góly Messiho. Inter Miami rozdrtil v derby o Floridu Orlando

Inter Miami porazil Orlando City 5:0 v derby o Floridu díky dvěma gólům Luis Suaréze a dvěma gólům Lionela Messiho. Suaréz byl kritizován za své výkony v posledních zápasech, ale proti Orlandu dokázal umlčet kritiky. Messi se také prosadil a ukázal svůj talent.

Zatímco Inter Miami v prvních dvou duelech nepřesvědčil, kritizován byl zejména Luis Suaréz, když došlo na floridské derby s Orlandem, přišel ofenzivní ohňostroj, jenž řídil právě neskutečný Suaréz. Ke dvěma gólům přidal i 2 asistence, dvakrát se gólově prosadil i Lionel Messi. Konečná výhra 5:0 ukázala, čeho je Inter schopný, a proč by se ho soupeři měli bát. Luis Suaréz byl za své výkony v posledních zápasech hodně kritizován, musíme říct, že po právu. Proti Orlandu ale všechny kritiky dokázal umlčet. Jako super posila se ale ukázal i středopolař Julain Gressel. Z pravé strany Suarézovi už po 4 minutách nabil do gólové situaci, které využil. O 7 minut později Suarézovi skvěle narazil za obranu a jak je Suarézovým dobrým zvykem, uklidil neomylně. Aby toho pro Orlando nebylo málo, do konce poločasu zaúřadoval i finský křídelník Robert Taylor, kdy byl tentokráte Suaréz v roli asistenta, ačkoliv mohl útočit na hattrick. Radši ale nesobecky dával na Taylora před prázdnou bránu. U všech gólů to začalo lacinou ztrátou obrany Orlanda. Lionel Messi se prosadil po změně stran dvakrát, když si poradil s velkými příležitostmi. Jordi Alba přehodil gólmana, ale na brankové čáře bránce balón odpálil do břevna. Messi pak před prázdnou bránou dorážel hrudí. Následně mu Luis Suaréz nacentroval balón na hlavu před Galleseho brankou a bylo to 5:0. 2+2 pro Luise Suaréze po momentech, kdy byl skutečně hodně kritizován za to, jak hrál v předchozích duelech. Inter Miami ukázal, jaké to je, když se dostanou všechny ofenzivní hvězdy do formy.